Наші переваги

іконка індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до клієнтів


Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений як співпрацею з нашою компанією так  і   отриманим результатом.

іконка ціна якість

Краща якість за найкращою ціною


Завдяки кращим якісним характеристикам і тривалому терміну експлуатації досягаються максімальні економічні переваги.

іконка швидка доставка

Швидка доставка по регіонах України


Ми працюємо з кур’єрськими службами, які мають широку мережу по Україні, доставляють замовлення цілими і в максимально швидкі терміни.

іконка асортимент

Широкий асортимент дзеркал


Ми підтримуємо наявність асортименту сферичних дзеркал, який може задовольнити різні потреби клієнтів, оптимізуємо його і доповнюємо новинками.

Нам довіряють

Сферичні оглядові та дорожні дзеркала безпеки

Сферичні дзеркала  для приміщень та дорожні дзеркала безпеки чеської фірми Мегапласт Кладно з матеріалу PLEXIGLAS XT займають більшу частину європейського ринку і визнані кращими товарами в своєму сегменті.

Опуклі дзеркала можуть задовольняти різні потреби, тому виробляються в двох модифікаціях – для зовнішнього (вуличні дзеркала) і внутрішнього (дзеркала для приміщень) застосування.

Вуличні сферичні дзеркала з PLEXIGLAS XT гарантують кращі оптичні властивості протягом тривалого терміну експлуатації і розроблені так, щоб витримувати несприятливі погодні умови.

Дорожні акрилові дзеркала більш стійкі до ударів і екстремальних погодних умов, ніж скляні  та полікарбонатні дзеркала, більш безпечні і являють собою ідеальне рішення по співвідношенню ціна – якість.

Оглядові дзеркала безпеки з матеріалу PLEXIGLAS XT можуть бути встановлені на парковках, перехрестях, виробничих рампах, складах, в логістичних центрах, портах, в  усіх місцях, де є високий ризик випадкового зіткнення.

Опуклі дзеркала з акрилу і корпус з матеріалу ABS від MEGAPLAST Kladno s.r.o. забезпечують економічні вигоди в довгостроковій перспективі завдяки своїм якісним характеристикам міцності і тривалому терміну експлуатації.

Оглядові дзеркала для приміщень, встановлені в торгових залах, бібліотеках, бізнес центрах допомагають скоротити кількість розкрадань, запобігти псуванню майна і товарів.

Сферичні дзеркала, також широко використовують для декорування інтер`єрів  в ресторанах, нічних клубах.  З метою залучення клієнтів, розширення інформації про акції і діяльність фірм, деякі компанії облаштовують рекламні куточки із сферичних та купольних дзеркал, де можна фотографувати селфі.

Технічне обслуговування опуклих дзеркал з поліметілакрілат (акрилу) зводиться до мінімуму – протирання м’якою тканиною або заміна, в разі поломки.

Новаторські технології виробника сферичних дзеркал Мегапласт Кладно, ефективні засоби контролю якості, розробки рішень щодо вдосконалення продукції є ключовими факторами, для того, щоб вивчити індивідуальні переваги і задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Крім європейських сферичних дзеркал безпеки на сайті представлені дорожні дзеркала китайського виробництва з матеріалу полікарбонат.

Ми впевнені, що інформування, поширення і використання сферичних оглядових дзеркал з акрилу (поліметілакрілат) і полікарбонату – це наш внесок у створення високого ступеня захисту і в розробку стандартів безпеки в Україні.

Ми прагнемо розширити асортимент пропонованої продукції, тому у нас на сайті Ви можете знайти оглядове інспекційне, складське, дорожнє обладнання.