Де використовуються оглядові сферичні дзеркала для приміщень


де і як використовуються внутрішні сферичні дзеркала

Сферичні дзеркала для приміщень відрізняються від інших видів дзеркал наявністю тонкого корпусу, непридатного для використання на вулиці. Акрилові дзеркала мають малу вагу, тому можуть кріпитися до будь-яких стін, включаючи гіпсокартонні, дерев`янні  і підвісні стелі. Гнучкий кронштейн дозволяє регулювати кут нахилу оглядового дзеркала необхідний для огляду приміщення. Краї оглядових сферичних дзеркал закриті чорним гумовим кантом.

Сферичні дзеркала для приміщень можуть виконувати протикрадіжну функцію: вони допомагають службі охорони або персоналу торгового залу, бібліотеки стежити за відвідувачами. Чим більше розмір дзеркала, тим з більшої відстані і чіткіше можна побачити об’єкт спостереження. Протикрадіжні дзеркала застосовуються в магазинах, аптеках, бібліотеках з метою скорочення кількості крадіжок. На додаток до можливості спостереження, сферичні дзеркала також здійснюють і психологічний вплив на дії відвідувачів.

Оглядові дзеркала маленьких діаметрів використовуються в касових проходах супермаркетів, для перегляду візків покупців, в аптеках, в маленьких магазинах з продажу аудіо- та відеодисків, аксесуарів.

У великих торгових залах і супермаркетах знаходять своє застосування оглядові дзеркала великих діаметрів. З їх допомогою можна стежити за важкодоступними ділянками, які перебувають за стелажами, колонами, поворотами. Залежно від бажання бачити більш-менш детальне відбиття товарів і відвідувачів в приміщенні, вибирають сферичне дзеркало більшого або меншого розміру. Прямокутні сферичні дзеркала мають більший широкий кут огляду, ніж круглі дзеркала.  Докладніше як вибрати розмір оглядового дзеркала.

Оглядове дзеркало для приміщень також використовується для контролю виробничими операторами за роботою обладнання і технологічними процесами.

Співробітники служб охорони часто використовують оглядові дзеркала на контрольно – пропускних пунктах, а також для стеження за пересуваннями людей по офісним будівлям і виробничим приміщенням. Іноді їх використовують для спостереження за довгими і віддаленими коридорами в різних установах, включаючи лікарні і школи.

Деякі дизайнери використовують сферичні оглядові дзеркала для оформлення інтер’єрів ресторанів, громадських місць, нічних клубів.