Як доглядати за сферичними акриловими дзеркалами


догляд за акриловим сферичним дзеркалом

Матеріал Plexiglas XT, з якого зроблені сферичні дзеркала, відмінно переносить вплив атмосферних явищ (вплив ультрафіолету, перепади температур, опади). Не дивлячись на стійкість до атмосферних впливів, слід дотримуватися деяких правил по догляду за акриловими сферичними дзеркалами, тому що дзеркальне покриття може бути чутливим до деяких специфічних впливів.

Не слід використовувати рідини для миття вікон, до складу яких входить аміак, бензин, який швидко випаровується, денатурований спирт, чотирихлористий вуглець або ацетон: використання цих засобів може призвести до пошкодження поверхні акрилових дзеркал, тому що PLEXIGLAS ® не стійкий до впливу органічних сполук, хлорованих вуглеводнів, кетонів і складних ефірів.

Очищення починають з дбайливого видалення пилу і бруду з поверхні виробів.

Миття акрилових дзеркал здійснюється водою. Для більш якісного очищення використовують спирт або неагреcсівні рідини для чищення оргскла.

Для цього вибирають м’яку серветку з мікрофібри, яка не царапає поверхню, безворсову  або целюлозну губку, змочують її в миючому розчині і вологою поверхнею протирають дзеркала. Після очищення, щоб не залишати узорів, поверхню насухо витирають серветкою або губкою з мікрофібри.

Не допускайте падіння дзеркал, так як саме воно є основною причиною утворення тріщин і зазубрин. Ніколи не використовуйте гострі предмети, для видалення бруду і сторонніх часток з поверхні акрилу. Пам’ятайте, що для очищення акрилових дзеркал  не можна використовувати абразивні чистячі засоби, губки або серветки, які дряпають поверхню.

За дорожніми акриловими дзеркалами потрібен більш частий догляд, ніж за сферичними дзеркалами в приміщеннях, їх очищення рекомендується проводити раз на два-чотири тижні.