Як обрати розмір внутрішнього сферичного дзеркала


вибір внутрішнього сферичного дзеркала для магазину

Сферичні дзеркала безпеки істотно розширюють обзор, що дозволяє спостерігати за більш віддаленими ділянками в магазинах, складах, громадських місцях, на КПП, а також переглядати територію з обмеженою видимістю, де велика вірогідність зіткнень і травматизму.

Але як правильно обрати діаметр сферичного дзеркала для приміщення, щоб воно виконувало свої функції і приносило користь оточуючим?

При виборі розміру сферичного дзеркала є одна особливість: загальна відстань від очей спостерігача до дзеркала та від дзеркала до об’єкта, за яким спостерігають.

Виробники не дають чіткої відповідності діаметра дзеркала – відстані, на якій воно повинно бути встановлене. Вони рекомендують можливий діапазон відстаней, на якому може бути ефективно використано сферичне зеркало певного розміру. Це пов’язано з тим, насколько чітко, детально, виразно Ви хочете побачити відображені в них об’єкти, а це все дуже індивідуально.

Наприклад, співробітник торгового залу стежить за діями відвідувачів в віддаленому кутку. Якщо вам потрібно знати чи є хтось в тій частині залу, ви побачите обрис покупця  і в більш дрібному діаметрі, але якщо вам потрібно конкретніше роздивитися його дії (чи не псує він товар, не краде його), то краще взяти дзеркало побільше.

Європейський виробник Мегапласт Кладно дає свої орієнтири при виборі розмірів дзеркал для приміщень, які представлені в таблиці 1.

Таблиця 1. Відстані для якісного зображення людей у ​​сферичних зеркалах для приміщень.

 

Розмір дзеркала для приміщення, ммСумарна відстань, м
330*330*3803-5
3003-5
4005-7
5007-8
6009-10
70011-12
80013-14
400*6007-10
600*80011-13

Сподіваємося, що за допомогою даної таблиці, Вам буде легше підібрати відповідний розмір сферичного дзеркала. В разі, якщо виникнуть додаткові питання, звертайтеся до нас за телефоном 044 362-25-86, будемо намагатися спільно вирішити питання.