Про нас


ПП “Ніколь ВІВА” пропонує широкий асортимент сферичних дзеркал безпеки для вулиці, приміщень та інші товари для безпеки на дорогах, виробництві, складах.

Наше підприємство є офіційним постачальником провідної європейської компанії Мегапласт Kладно (Чехія) на території України.

Використання новітніх передових технологій забезпечує кращу якість нашої продукції. Пропонований асортимент опуклих дзеркал досить широкий, що дозволяє задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Серед наших переваг:

іконка індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до клієнтів

іконка ціна якість

Краща якість за найкращою ціною

іконка швидка доставка

Швидка доставка по регіонах України

іконка асортимент

Широкий асортимент дзеркал


Місія Компанії: надати клієнтам можливість зосередити свої сили і ресурси на профільній діяльності, взявши на себе турботи по забезпеченню, побудові, підтримці їх безпечного і комфортного простору для роботи, відпочинку, життєдіяльності, використовуючи екологічно чисті і безпечні матеріали.

Пропонуючи продукцію своїм Клієнтам Компанія «Ніколь ВІВА» дотримується принципу ексклюзивності. Ми прагнемо передбачити, розуміти потреби наших клієнтів і якісно їх задовольняти. Для нас кожен клієнт індивідуальний, і пропоноване йому рішення компонується і налаштовується виходячи з його потреб та з урахуванням його завдань.

Ми працюємо для задоволення потреб і забезпечення комфорту наших клієнтів. Нашою метою є встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Ми завойовуємо лояльність і довіру клієнтів шляхом ведення бізнесу тільки чесними засобами і відповідно до норм ділової етики.

Ми прагнемо до лідерства, прагнемо вперед, вишукуємо можливості постійно вчитися і розвиватися.
Ми прагнемо:

– Виконувати роботу так, щоб клієнт був задоволений, щоб клієнт був радий повернутися.
– Відповідально виконувати поставлені завдання.
– Виправляти помилки і вчитися.
– Постійно вдосконалюватися і покращувати свою роботу.

Компанія будує свою діяльність на принципах визнання верховенства Права у всіх сферах суспільно-економічного життя.
Компанія будує взаємини зі своїми співробітниками на принципах дотримання прав людини і гідності особистості, створення рівних можливостей для співробітників.
Компанія будує діалог і взаємовідносини з місцевими громадами, органами державної влади та місцевого самоврядування на принципах відкритості, партнерства і співпраці.
Компанія будує взаємини з Контрагентами на принципах чесності, об’єктивності і сумлінності.
Компанія будує взаємини з конкурентами на принципах вільної та чесної конкуренції при неухильному дотриманні норм і правил ділової етики.
Компанія не бере участі в політичній і релігійній діяльності.
Компанія повною мірою усвідомлює свою відповідальність перед суспільством за збереження навколишнього середовища і розглядає свою діяльність в області охорони навколишнього середовища як невід’ємну частину успішного ведення бізнесу і обов’язкову умову для досягнення своїх стратегічних цілей.

Взаємовідносини між співробітниками Компанії, незалежно від займаної посади або сфери діяльності, будуються на принципах взаємної поваги та взаємодопомоги, відкритості та доброзичливості, командної роботи та орієнтації на співпрацю.
Будь-які форми зневажливого або образливого ставлення один до одного є неприпустимими.

Ми сприяємо створенню дружнього середовища, заснованого на повазі кожної особистості і створення умов для її розвитку, для забеспечення ефективної спільної роботи і досягнення загального результату.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні нашої продукції, то можете вибрати найбільш зручний спосіб комунікації:

подзвонити нам по телефону +38044 362-25-86 або +380634409966 і отримати вичерпну консультацію;

замовити товар прямо на сайті і ми виставимо Вам рахунок для оплати.