Пластмасовий табурет-драбина на роликах для викладки товарів


табурет стрем'янка для викладки товарів

Працівники торгового залу, комірники не з чуток знають, як незручно діставати товар з верхніх полиць стелажа. Звичайна драбина важка та й зовнішній вигляд торгового залу не прикрашає. А застосовувати стілець для цієї мети не завжди безпечно. Для вирішення цих завдань і був створений пересувний табурет-драбина на коліщатах.табурет драбина

Табурет-драбина – це інструмент з високоміцного пластика, який можна використовувати як підставку, тумбу або як сходи, драбину. Складається він з двох сходинок, які мають рифлену поверхню, щоб зменшити ймовірність того,  що людина на них поскользнется.

Виробники виготовляють пересувний табурет-драбину в формі усіченого конуса – основа має  більший діаметр, а сходинка – менший.  Завдяки такій формі даний інструмент отримав назву “табурет нога слона“.

При розробці пересувного табурета-драбини конструктори врахували максимум побажань і наділили даний інструмент наступними можливостями:

мобільність. Табурет-драбина легко пересувається ногою на потрібне місце, навіть при зайнятих руках, за рахунок невеликої ваги і вмонтованих роликів.
табурет драбина застосування
безпека. Табурет в формі усіченого конуса дуже стійкий. Нерухомість драбини забезпечується за рахунок того, що під впливом ваги людини роликовий механізм втаплюється, і драбина встає на підставку табурета. Гумовий ободок по периметру нижнього краю гарантує міцне зчеплення табурета з підлогою. Сходинки табурета мають рифлену поверхню, щоб зменшити ймовірність того, що людина на них посковзнеться.

довговічність. Ударостійкий пластик, з якого виготовлений табурет-драбина, не боїться попадання води, не є доброзичливим середовищем для бактерій і не вимагає спеціального догляду. Все це робить виріб практичним і дозволяє служити дуже довго.

мала вага і компактні розміри. Залежно від моделі, табурет-драбина має вагу всього 2-3 кг. У разі необхідності його можна розібрати і користуватися однією сходинкою, як тумбочкою або скласти в невелику коробку.

Замовити товар можна у нас на сайті за посиланням.

Приємної Вам викладки товарів в супермаркетах, торгових залах, аптеках, складах і безпечних вилазок на верхні полиці шаф в офісах, бібліотеках, будинках.