Сферичні дзеркала виробництва Мегапласт Кладно


Мегапласт Кладно виробництво сферичних дзеркал

Чеська компанія «Megaplast Kladno» ( «Мегапласт Кладно») займає передові позиції в Європі в області виробництва сферичних і купольних дзеркал як для внутрішньої установки (в приміщеннях, складах, торгових залах), так і для зовнішнього застосування (на автомагістралях, дорогах, в’їздах / виїздах, перехрестях, парковках, тунелях).

виробництво акрилових дзеркал Мегапласт Кладно Виробництво опуклих сферичних дзеркал Мегапласт Кладно

Багаторічний досвід в поєднанні з передовими технологіями дозволяють заводу «Megaplast Kladno» забезпечувати традиційно високу європейську якість виробленої продукції.

В процесі виробництва сферичних і купольних дзеркал «Мегапласт Кладно» використовує метод вакуумного термічного випаровування в плазмі хімічно модифікованої поверхні PMMA, таким чином досягається висока відбивна здатність дзеркал і відмінна адгезія. Товщина напилення точно контролюється електронними датчиками. У процесі виробництва використовуються передові технології порізки матеріалів. Все це забезпечує високу якість, надійність і довговічність використання оглядових дзеркал безпеки.

Свою продукцію «Мегапласт Кладно» поставляє в країни Євросоюзу і Азії, а через компанію «Ніколь ВІВА» і по всій Україні. Асортимент сферичних і купольних дзеркал від компанії «Megaplast Kladno» складено так, щоб максимально задовольнити побажання найвимогливіших замовників.

Щоб легше зрозуміти маркування продукції, нижче наведені пояснення до заводських артикулів сферичних і купольних дзеркал виробництва «Мегапласт Кладно».

К – 300 / К 600х800 – символом «К» позначаються дзеркала, призначені для внутрішнього застосування. Цифри після символу вказують на розмір виробу в міліметрах. Наведений приклад слід читати так – кругле сферичне дзеркало діаметром 300 мм / або прямокутне зі сторонами 600 мм на 800 мм для установки всередині приміщень від виробника Мегапласт Кладно.

UNI 600 / UNI 450 cap – символами «UNI» позначені вироби, які призначені для універсального використання, як на вулиці, так і в приміщенні. Цифри вказують на розмір (діаметр в мм). Приставка «cap» позначає, що корпус дзеркала має захисний козирок. Читається так – універсальне (вуличне) сферичне дзеркало виробництва Мегапласт Кладно діаметром 600 мм без козирка / діаметром 450 мм з козирком.

MEGA 1200 / MEGA 800/1000 – артикулом «MEGA» відзначаються дорожні дзеркала, в корпусі з біло-червоною світловідбиваючою окантовкою. Цифри дають характеристику розмірів виробів в мм. Нескладно зрозуміти і прочитати артикул – дорожнє кругле сферичне дзеркало від Мегапласт Кладно зі світлоповертальною окантовкою діаметром 1200 мм / прямокутне дзеркало зі сторонами 800мм і 1000мм.

INDU 900 / INDU 600/800 – символами «INDU» виробник маркірує індустріальні (промислові) дзеркала, які йдуть в корпусі з жовто-чорною світлоповертальною окантовкою. Цифри – розмір виробу в мм. Артикул читається так – промислове кругле сферичне дзеркало від Мегапласт Кладно зі світлоповертальною окантовкою діаметром 900 мм / прямокутне зі сторонами 600мм на 800мм.

Купольне дзеркало 1000 / 360 – це панорамне дзеркало діаметром 1000мм і кутом огляду в 3600, призначене тільки для використання в приміщеннях.

07/11/2017